Wakacje z Misiem

całkiem ciekawe propzycje wakacyjne

Busy w transporcie międzynarodowym

Chcesz jechać pewnie i szybko po Europie, a jednocześnie nie chcesz opłacać drogiego biletu samolotowego? Interesuje Cię transfer z miejsca do miejsca? Nie chcesz robić sobie trudu z bagażami, transportując je na lotnisko lub dworzec autobusowy/kolejowy? Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią tak, to koniecznie zgłoś się do nas. 

Znajdzie tu transport pomiędzy Polską, Niemcami, Anglią, Austrią i Włochami i to zarówno na wcześniej ustalonych trasach, jak również na tych, które wybierzesz Ty sam!

Ludzie i flota - filary każdej  firmy

Firmy swojej działalności opierali się na dwóch podstawowych filarach - ludziach i sprzęcie. Inwestują w najlepszych kierowców, posiadających największe doświadczenie w trasach międzynarodowych i stosowne uprawnienia w zakresie przewozu osób.

Drugim kryterium, wręcz niezbędnym w  działalności frm przewozowych jest rzecz jasna sprzęt. Mocna nowa flota  busów o zróżnicowanej pojemności, dostosowanych do konkretnych tras.Firmy oferują transport zarówno na z góry ustalonych trasach, jak też - pomiędzy wybranymi przez  Klientów punktami. Cechują się ogromną elastycznością - wystarczy, że podasz  swój adres, a zabierą Cię stamtąd w wybrane przez Ciebie miejsce. Co ważne - na tych samych zasadach realizują połączenia z  Polski do praktycznie całej Europy.

Wysyłane busy  to pojazdy o najwyższym standardzie. We flotach firm znajdują się samochody transportowe, które oferują darmowy dostęp do WiFi, słuchawek czy też klimatyzacji, podróż minie szybko i przyjemnie, a obserwację otoczenia ułatwią znajdujące się po bokach szyby panoramiczne.