Wakacje z Misiem

całkiem ciekawe propzycje wakacyjne

busy do Niemiec

znajdź busa do Niemiec

concordbus.pl

Bus do Niemiec

Przejazd busem do Niemiec kojarzy się głównie z wyjazdami "za chlebem". I choć jeszcze kilka lat temu był to najczęstszy powód wspomnianych migracji, to dziś coraz więcej osób decyduje się na wyjazd do naszego zachodniego sąsiada wyłącznie w celach turystycznych.

Dlaczego busy?

Usługa transportu do Niemiec z wykorzystaniem pojazdów typu BUS, jest rozwiązaniem optymalnym pod względem cenowym i czasowym. Przejazd odbywa się najczęściej z punktu A do punktu B, z pominięciem jakichkolwiek przystanków pośrednich. Dzięki temu czas przejazdu jest znacznie krótszy i nie generuje aż tak dużych kosztów. Pośrednio wpływa na to również trasa przejazdu, która najczęściej omija większe miasta i obejmuje najczęściej szybkie drogi ekspresowe i autostrady.

Luksus i wygoda w jednym

Busy są nie tylko szybkie ale i wygodne. Podczas przejazdu Klienci mają możliwość skorzystania z darmowego dostępu do WiFi, klimatyzacji, a także - dużego bagażnika. Panoramiczne okna sprawiają, że podróż busem jest jeszcze wygodniejsza. Na komfort wpływa także duży rozmiar pojazdu. W przypadku największych z nich, możliwe jest zabranie w jedną stronę aż 21 osób. Gwarantuje to optymalne wykorzystanie przestrzeni i możliwie jak najmniejsze, jednostkowe koszty przejazdu.

Niemcy na wyciągnięcie ręki!

Busy do Niemiec gwarantują szybki przejazd, nawet w kilka godzin. W ramach prowadzonych usług transportowych istnieje możliwość przejazdu do różnych miejscowości, w zależności od wybranej linii. Zróżnicowana flota gwarantuje szybki i wygodny transfer w określonych warunkach. Każdy z busów ma swoją specyfikację, umożliwiającą przejazd z określoną ilością bagażu.


  • Busy do Niemiec,
  • Przewozy paczek i przesyłek,
  • Komfortowa podróż,
  • Bezpieczeństwo i gwarancja jakości,
  • http://concordbus.pl


poloniabus.pl

Busy do Niemiec

Nasza firma specjalizuje się w szybkich i bezpiecznych transferach pomiędzy Polską a Niemcami . Obsługujemy również kursy powrotne. Stawiamy na wykwalifikowany personel, nowoczesny tabor i szybki, choć w pełni bezpieczny transport.

Nasza flota

Dysponujemy szeroką flotą zaawansowanych pojazdów o zróżnicowanej pojemności. Dane o posiadanych przez nas samochodach, można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Wykorzystywane przez nas pojazdy należą do najnowocześniejszych na rynku. Gwarantują one dostęp do WiFi i klimatyzację. Co ważne - we wszystkich samochodach mają Państwo dostęp do muzyki, zarówno tej własnej, odtwarzanej z zewnętrznych nośników, jak też udostępnionej przez kierowcę.

Wygodę podróży gwarantują najwyższej jakości fotele, w których nawet kilkunastogodzinny przejazd nie będzie wiązał się z żadnymi utrudnieniami i dyskomfortem. Nasze samochody są obszerne i z łatwością zapewniają bezpieczną komunikację wewnątrz.

Trasy

Umożliwiamy przejazd na wielu różnych trasach. Szczegółowe informacje na temat każdej z nich, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Umożliwiamy przejazd z punktu A do punktu B. Dzięki temu minimalizujemy koszty i czas podróży, wykorzystując jedynie te drogi, które umożliwiają jak najszybszy przejazd.

W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy też przewóz paczek do Niemiec. Udostępniane przez nas busy do Niemiec posiadają dużą ładowność, dzięki czemu można je z łatwością wykorzystać do transportu nawet dużych przesyłek.

Kierowcy

Posiadamy doświadczony personel, specjalizujący się w transportach międzynarodowych. Nasi kierowcy podróżują wciąż na tych samych trasach, dzięki czemu dowiozą oni Państwa w wybrane miejsce szybko i bez jakichkolwiek problemów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.