Wakacje z Misiem

całkiem ciekawe propzycje wakacyjne

Kolej Transandyjska

Wyjątkowo ogromne góry Ameryki Pd nie mogą wydawać się być położeniem często odwiedzanym przez wycieczkowiczów ale na pewno okaże się to region godny obejrzenia. Góry Ameryki Południowej wyjątkowo spodobają się tym, którzy kochają obserwować świat z dużej wysokości i są ludźmi o nienagannym zdrowiu. 

Dobra tężyzna ciała jest ogromnie ważna przy mojej inicjatywie wycieczki w amerykańskie tereny, gdyż chcę Państwa zachęcić do podróży podnoszącej poziom adrenaliny i całkiem szybkiej – pociągiem Kolei Transandyjskiej. Umiejscowiona na wysokości pięciu tysięcy metrów nad równią morza żelazna droga od okresu jej zaplanowania przez obywatela Polski Ernesta Malinowskiego aż do teraz budzi różnorodne emocje. Maxibusem dojedziemy do lotniska, samolotem do USA i dalej juz wiadomo kolej !!!

Dawno temu była uważana za sukces inżynierii i coś, co nie może być odporne i tak niezawodne. W dzisiejszych czasach szynowa trasa kolei cały czas nie jest tytułowana jako pewna, gdyż jest to przypuszczalne miejsce działań terrorystów, miejsce nierzadko obsypywane przez obsuwające się kamienie i konstrukcja z nierozstrzygniętą jakością. Z jakiego powodu więc nakłaniam podróżnych do wycieczki dokładnie takim pociągiem? 

A zatem jest to dobra okazja do rewelacyjnej podróży w naszym życiu. Przejechanie części tak ogromnego masywu górskiego tak unikalną strukturą jest fant fantasty możliwością przebywania z omawianymi wzgórzami i opcją doświadczenia nietypowych i doskonałych ekscytacji.

Niewątpliwie najbardziej interesujące okażą się być panoramy, które cały czas będą zapierały dech w naszych piersiach i będą ciągle budziły zgrozę i euforię. Osobiście wielkie wrażenie zrobił na mnie sam pociąg, który wbrew sporego wieku mógł tak prędko uzyskiwać wysokość i zakręcać między wzgórzami nieraz targając a raz pchając inne wagony. 

Malinowska koncepcja techniczna w andyjskich górach budzi lęk, ale odbycie choćby jednej wyprawy uzmysłowi nam to, z jak doskonałą technologią i jak cudownymi wzgórzami mamy do czynienia. 

Wymagająca kilka tysięcy złotych podróż w obszary Limy będzie musiała być wzbogacona w tak jedyne w swoim rodzaju wrażenie.